Colourful to lekarstwo na szarość, nudę, zwyczajność, to ucieczka od codzienności w świat pełen barw, magii, dziecięcych marzeń, to sposób by wyróżnić się z tłumu, by otoczyć się kolorem i mieć pewność, że to co posiadamy jest jedyne w swoim rodzaju.

Oferta Colourful obejmuje ręczne malowaną odzież:  jedwabne koszulki ręcznie malowanebawełniane koszulki ręcznie malowanaręcznie malowane krawaty oraz wykonywanie zleceń indywidualnych według wskazówek, życzeń klientów jak i dostosowywanie już posiadanych wzorów do oczekiwań zamawiających. Indywidualne zamówienia wykonywane są na produktach firmowych bądź na odzieży dostarczonej przez klienta.

Żyjemy w zgodzie z naturą, używamy jedynie naturalnych materiałów (100% jedwab i 100% bawełna) oraz ekologicznych farb. Każdy oferowany w sklepie Colourful wzór jest niepowtarzalny, gdyż rysunki są wykonywane odręcznie, nie przy użyciu szablonów.

Obok namiastka powstawania ręcznie malowanych wzorów. ——–>
W celu odbioru osobistego prosimy o kontakt telefoniczny 608010708 lub mailowy colourful@colourful.pl. Odbiór możliwy na terenie Warszawy (Ursynów, Mokotów). 

Realizujemy projkety według wzorów i pomysłów klientów; napisz, zadzwoń, a my przeniesiemy to na materiał.  Zapraszamy! 

Odtwórz wideo